Kompresor

Shitet nga: Kompresor Sot 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shes kompresora te klimave per te gjitha llojet e veturave dhe kamionave
Te ri dhe te perdorur si dhe montimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim