Kompresor per klima origjinal

Shitet nga: kompresor 18 Tet 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Kompresora te klimes te rij dhe te perdorur origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim