Mekanizma dhe pjese te ndryshme per dyer te vetura

Shitet nga: Halil Krenzi 22 Tet 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shes mekanizma te xhamave dhe brava te ndryshme per shume lloje te veturave si vw bmw audi opel etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim