NAVIGATOR PER GOLF 5 DHE 6 (ME TACH)

Shitet nga: altin thaqi 10 Jan 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
NAVIGATORI PER GOLF 5 DHE 6 OSHT ORIGJINAL EDHE OSHT I RI (RRUGA DRITON ISLAMI FIRMA AUTO PJES E SERVIS INTERTINI)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim