Pjesë te veturës Vectra1.8

Shitet nga: Avdyli 26 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shes pjesë të ndyshme duke filluar prej motorrit dhe shum pjesë tjera te vetures Opel Vectra1.8 viti i prodhimit 1992 Benzin, me një çmim shum të volitshum.
Vectra eshte e bën aksident
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim