Pjes per Golf 4

Shitet nga: Arton 044946198 10 Gsh 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
1.Motori golf 4, Benzin 2.0.
2.N.manula i Marrsheve (Minjaqi)
3.Korp dhe Llamell.
4. Instalimi elektrik i automjetit.
Gjendja e baisjeve është shum e mir. Mund te kontaktoni ne nr.044946198 qe nga ora 9:00 deri ne oren 21:00 qmimi 500 euro por diskotohet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim