Pjes per vetura

Shitet nga: auto pjes genci 17 Jan 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shesim pjes te automjeteve te importuara nga jasht ..... ju ofrojm pjes origjinale me garancion si dhe blejm kerre te demtuara per meshum info ju mirpresum ne telefon me respekt pronari firmes Genci .... Kujtim Aliu 044 658 050 ose ne imellen kujta_83_19@hotmail.com...
edhe nje keshill kemi edhe disa automjete tjera mirpo skemi mujt mishti mupa ne foto sepse web faqja internetit nuk naj lejoj me ba meshum foto sipershembull FORD eskord mondeo viti 2000 1.8 tdi me klim ford galaxy 1.9 tdi me 7 ulse 2001 viti 6 shpejtsi motorra per Kombi busVW T2 T3 T 4 diesel krye motorrit per t4 boshpump bllok karter sidhe1.9 TDI . BMW Delfin 325 TDS 1995 viti me klim BMW benzin 1.6 delfin me fellne. Renault >megane skenik viti: 2000dti klim ABS airbag Alfa ROMEO 2.5 DIZELL viti 2000 2.0. .mazdat 3 copa 626 Nissan primera 2.0 diezel viti 97dhe .gol1 golf2 .edhe vekter aster 1.7dizell matorr japan corsa 1.5 poashtu motorr japan Opel Omega 2.5 TDi klim viti 1999OPEL ASTRA G.2.0 1.7 DTL viti 2000 Vectra C 2.0 2.2 2003 Opel Astra H 1'9 cdti 2007 viti. Zamajac Radiator te ujit Audi 80 turbo diesel Audi b4 1,9 TDI AUDI a4 TDI viti 1998dhe AUDI a6TDI 1.9 viti 2000 audi a6 c4 2.5 karavan viti 1997poashtu AUDI a6 2.5 TDI Automatik tiptronik viti 2000 ndrruesin eshpejsive Motorra per golf 4 e golf5 menjaq 5 shpejtsi shkoda fabia pa boshpump 1.9 TDI viti 2004 .mercedes 200 dizell viti 90 mercedes c klasa 220 dizel viti 97 mercedes 250 viti 89 dizell modeli 124 mercedes Eklase eleganc seria 210 300 turbo diesel viti 99 dhe mercedes E klas 250 turbo dizel seria 2010 m kima 98 viti bajm ndrrimin e motorrav per te gjitha veturat sidomos audi A4 A6 A8prej vitit 1997 ederi 2004 Audi pasat B 5
qekan motorr 2.5 tiptronik ne ikthejm ne 1.9 TDI audi 100 c4. 2.5 viti 91
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim