Polirim

Shitet nga: Toni 30 Mar 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Bejm poliratjen e veturave me 4 polira 3M nr 044678332 dhe ne viber +37745618459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim