Radio per vw caddy

Shitet nga: yll 17 Nën 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Eshte ne gjendje te mir po e gervishtur pak , dhe me kod te deshifruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim