Senzor per VW ,Audi ,Seat, Skoda

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TECH WORLD 15 Shk 20:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shesim senzora per VW ,Audi ,Seat, Skoda, pako vjen me 4 senzor 2 para dhe 2 mbrapa , ne kuti jan te perfshire ,Pako e kontrollit,Ekrani i senzorave,Hapsi i vrimave special per senzor (si prej fabrikes).

Nese ke vetur tjeter kontakto dhe munde te gjejme senzor te vetures tuaj.

Ma lire veq lodhesh
Kontakt ne Viber 37745269603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim