Senzora parkimi

Shitet nga: Senzora 12 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shes senzora per auto parking te ri si dhe montim e tyre profesional
Të firmave te njohura : waeco dhe ampire
Tel : 044121651
Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim