Shes shlepajka per vetura

Shitet nga: Neli 11 Jan 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shes shlepajka per vetura , shlepajkat jane te reja dhe ne gjendje te rregullt per tu perdorur siq mund ta shifni edhe ne foto .


Tel: 044/720/847 ...QMIMI ME MARRVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim