Shiten dritat per bmw e36

Shitet nga: Mergim 02 Mar 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shes dy dritat e para per bmw e 36 delfin dhe dy shmigovacat te cilet jan te ngjyrosur me ngjyrë te zez
Qmimi 50 ero komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim