Ventilator per BMW E46

Shitet nga: Besim 11 Krr 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shitet Pjesa Elektronike e Ventilatorit per BMW E46. Dmth Flutura eshte pak e demtuar por pjesa Elektronike punon super. Mund te vini dhe ta shikoni vet nese jeni te interesuar. Per me shume kontaktoni ne numer te telefonit 044 345 670
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim