leshoj maqinat me qira per lagshti

Shitet nga: Mehmet 06 Dhj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
leshoj maqinat me qira per thithjen e lagshtis mykit dhe ibercukit te ardhura nga ch nr kontaktus 044302556 apo viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim