maqin me 3opcione curkullar sheklon dhe blun miser

Shitet nga: anuari 18 Nën 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
makin 3 opcione shum e mir + strug
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim