Actros 18-43 i ardhur nga zvicrra dhe i regjistr..

Shitet nga: Avni 03 Mar 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Kamijoni esht i ardhur nga zvicrra te kaluara i ka. 570.000 km dhe per kilometra ju garantojm qe jan te sakta
Posedon klim rotarder interder tempomat tv dvd dhe esht shum i ruajtur per ma shum informata na kontaktoni ne ket numer 044755788
044 343-148
Ose në kët numer të Frances në (viber). 0037744755788
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim