Autotransportues

Shitet nga: Rifat 09 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bejm transportin e zhavorit Dhe te gjitha llojet e mjeteve te renda ne gjith kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim