Dumpera

Shitet nga: afrim 26 Pri 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Ferizaj
shesim dumpera te ndryshem automatik dhe manuel posedojm 6 dumper ne gjendje shum te mire pune te importuar nga ch ju mire presum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim