Ford Transit DIZEL 2004

Shitet nga: afet nesimi 05 Krr 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes kombin Ford Transit DISEL te posa sjellur nga Gjermanija. I doganuar dhe i posa regjistruar me tabela te Kosoves. kombi eshte i vitit 2004 me157800 km the kaluara me euro 3 i adoptuar per pune ne gjendje shum te mir. Ja vlen te shihet.

Per me shum informata ne nr,tel:

Afet. 0038971275976 FADIL 044790299.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim