Gomat per Pirunjeera me ajr dhe te plota

Shitet nga: Besim 15 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten gomat per Pirunjeera me ajr dhe te plota te mira SI DHE KAMIJONA ME KRAN TE NDRYSHEM..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim