Kamion -89

Shitet nga: valoni 17 Shk 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
kamion eshte ne gjendje te rregullt teknike goma te reja ndrruesin e shpejtesise e ka me roduktor eshte 10/17 ka 4+4 shpejtesine dimensionet per ngarkese 240cm gjeresi dhe me 470cm gjatesi ne kabine ka dy kreveta per pushim jom pronari i par ne kosove i ketij kamioni per me shume na kontaktoni ne numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim