Kamion Scania 142-420

Shitet nga: Naim 27 Gsh 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Ferizaj
shitet scania 142-420 viti i prodhimi 1985 tre aks esht ne gjendje shum te mire gomat te reja 100% ,regjistrim 1 vjet dhe ska nevoj per asnje investim i gatshum per pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim