Kamionet -00

Shitet nga: Afrim 02 Pri 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet kamionet citron e ardh un nga ch dogan dhe homologim te kryer ne gjendje super te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim