Kamionet Mercedes Sprinter i posadoganuar

Shitet nga: Fitim 12 Shk 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Përshkrim i sendit
Shitet kamioneta Mercedes Sprinter i vitit te prodhimit dhjetor 1999.Kamioneta ka nderrues automatik dhe hebebine!Eshte ne gjendje shume te mire! Çmimi 5500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim