Kamionet VW LT

Shitet nga: Xhevat Malsiu 20 Pri 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes Kamioneten LT - Wave Viti prodhimit 1992 . Regjistrim deri me 26.05.2015 Kiper , Mjeti eshte ne gjendje te rregullt dhe i gatshem per pune , te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefoni lart dhe ne numrin e dyte 044368127 . Qmimi sipas marreveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim