Kamioneta Mercedes Sprinter,i posa doganuar dhe ..

Shitet nga: Fitim 09 Shk 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet kamioneta Mercedes Sprinter i vitit te prodhimit dhjetor 1999.Kamioneta ka nderrues automatik dhe hebebine!Eshte ne gjendje shume te mire!
Çmimi 5500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim