Kamjin iveco dhe maqina te ibercukit

Shitet nga: Nazmi ibrahimi 08 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
keto mjete jan te sapo ardhura nga gjermania kamjin iveco 2.0 disel 250000te kalume esht negjendje te rregullt dhe shiten 2 maqina te ibercukit jan ne gjendje te rregullt per me shum kantaktoni ne numrin 044521992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim