Komb vw lt 35 -89

Shitet nga: Sabri 29 Pri 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet lt 35 shum ne gjendje te mir si ne karesori ashtu edhe ne motor eltea asht benzin plin punon ne dyat edhe benzin edhe plin mir shum asht pa as ni grrin ne kabinen ne trap asht shum e shtrengune rimorkia asht 200*400 bejm dhe ndrrim me ndonje vetur apo ndo sen tjeter flm por mirkuptim muni edhe viber te kontaktoni +37744271656 viber me ndrrim tjetr pazar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim