Kombe Mercedes Vito dizel -06

Shitet nga: Fekir sahiti 16 Mar 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 801 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Mercedes Vito 2006 2.2 dizell esht e rujtne siq Po shifet edhe ne foto por kombi gjindet ne zvicerr ka der prapa dhe anash shum I pershtatshem Po keto dit pritet me ardh ne Kosov te interesuarit le te thirrin ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim