Kombe VW T4 2.5 Tdi

Shitet nga: Leotrim 04 Pri 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet wv T4 furgon dizel 2.5 TDI Viti prodhimit 2000 Ne GJendje perfekte
Automjeti Posedon Keto Te dhena : Air Bagg, Gjamat Eletronik, Pasqyret Elektronike, Vallanin Dhe Instrumentallin e Golf 4shit , Kombi asht i Ardhur nga zvicrra Ne Rks 05, 1 vjet regjistrim per her te par esht regjistruar ne kosov
Per Me shum info Ne Nr 045-238-734
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim