Kombi Ford Transit dizel - 2004.

Shitet nga: afet 19 Maj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes kombin e posa doganuar Ford transit disel i vitit 2004 eko 3 ka 157800 km te kaluara i pershtatshem per pune. Kombi eshte I regjistruar prej dates 07.01.2015 dhe eshte ne gjendje shum te mir. Vlen te shihet kombi eshte I sjellur nga Gjermanija.FADIL mob 044790299 Ferizaj ose AFET 0038971275976.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim