Kombi t4 1.9 disel 93 shitet ndrrohet me kombi

Shitet nga: t4 10 Maj 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shitet dhe ndrrohet kombi t4 1.9 diesel 1993 esht prej mar gjatve prej t4 regjistrim iskadum por matorri shum mir ipunon esht ishtrongun top hidrolik po denim ka.. eka podin e vesht me dru


ndrrim imundshem me kombi furgon fiat pezho citroen jumpu 1.9 ose 2.5 disel nuk ka lidhje edhe pa regjistrim mu kan iqlajmrum ne gjajshemri me qmimin e t4

viber +377 44 543 020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim