MERCEDES 709 KIPER

Shitet nga: hazir 14 Maj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Gjendje shumm te mir me dugan. 3 ant kiper dhe kiperin me pump Hidrolike...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim