Mercedesi 3 Axe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Salloni LuLi 03 Mar 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

Shitet Mercedesi
3Axe
Viti 08-03-1980
I qlajmruar
Sanakun e ka shum te fort per gurthys
Në gjendje shum te mir për pun
tel 044 849 529

(Page) https://www.facebook.com/Auto-Salloni-LuLi-719655948101591/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim