2009 Hitachi ZX60USB-3

Shitet nga: vehicle 06 Shk 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
535 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim