4 AKS

Shitet nga: skender 08 Shk 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MAN 32-364
VITI 2000
KM 413 500
I DOGANUR
NE XHENDJE SHUM TE MIR
GOMA TE REJA
I ARDHUR NGA XHERMANIJA
TEL 049554800
044649396
049324464

NDRRIM I MUNDSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim