4 aks

Shitet nga: Skender 03 Shk 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man
4 aks
Tipi 35/364
Viti 2000
Miller kiper
I doganuar
Ne xhendje shum te mir
Qmimi i volitshem
049-554-800
044-649-396
Ndrrim i munshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim