4 aks

Shitet nga: Skender 11 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man 35/414 VF
Kiper miller
Viti 2001
Km 495000 Orixhinal me liber servisi
Goma te mira
Ne xhendje shum te mir
I doganuar
I sapo ardhur nga xhermanija
Ndrrim i mundshem
049554800
049324464
044649396

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim