609 mercedes

Shitet nga: Vali 05 Shk 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Gjendje Te mir shum I shlajmrun esht denim nuka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim