Actros 18-40 i ardhur nga Zvicrra viti 2002

Shitet nga: Avni 12 Jan 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamijoni Posedon
klim
verbastor
Interder,
Rotarder,
Tempomat
për më shum informata na Kontaktoni në kët numer
044-755-788
044 - 343 - 148 ose (viber) 0037744755788
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim