Actros 18-40 i ardhur nga Zvicrra

Shitet nga: Avni 24 Jan 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Actros 18-40
posedon Rotarder Intarder Klim Tempomat
kamijoni ka te Paguar Doganen edhe Homoligimin
per ma shum info na kontaktoni ne kta numra
044 755 788 / 044 343 148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim