Agregat

Shitet nga: Gzimi 11 Sht 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Agregat 12 kva super star 1500 rrotullime punon si i ri xhendja superiore qmi 1400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim