Atego 818

Shitet nga: atego 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet mercedes atego me hybibin funksionale per me shum na telefononi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim