Auto terheqes

Shitet nga: Aaa 22 Pri 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Auto terheqes e ardhur nga zvicra mun te kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim