Automjete orginale te metalit West Germany

Shitet nga: antj 25 Shk 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Automjete te gjitha orginale te metalit West Germany ne gjendje shum te mir per kolekson apo zyre 15 Euro copa Viber +37745906326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim