Autoterheqes Mercedes Benz

Shitet nga: Ramadan 14 Jan 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
autoterheqes mercedes benz viti i prodhimit 1981 dizel regjistrim deri korrik2016 ne gjendje te rregullt.Posedon kranin 3.5 tone me gjitha paisjet percjellse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim