BLEJ KAMIONA MERCEDES,MAN daf, 24-29,26,-35 24-35

Shitet nga: driloni 29 Jan 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
BLEJ KAMIONA MERCEDES ACTROS 18-40 ,24-29,26,-35 24-35 etj......

BLEJ KAMIONA MERCEDES,MAN daf, 24-29,26,-35 24-35 TEL VIBER +37744650573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim