Bager CAT 7.2 ton viti 1996

Shitet nga: xhavit 07 Qer 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin CAT viti 1996 7.2 ton i ardhyr nga zvicra ne gjendje perfekte pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim