Bager

Shitet nga: Ajet musliu 07 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bager yonmar me gusinica te gomes viti prodhimit 2003 3.5ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim